Od petardy zapalił się wózek
2013-07-09 11:59:46

Dzisiaj po północy na jednym z osiedli w Busku-Zdroju nieznany sprawca wybił szybę w drzwiach balkonowych, a następnie wrzucił do mieszkania zapaloną petardę.


Od petardy zapalił się m.in. wózek. Na szczęście ogień został szybko ugaszony przez właścicieli mieszkania, którzy wycenili straty na około 800 złotych. Sprawca jak na razie nie został ujęty. 

/kr/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14468