Aleja Gwiazd przed sanatorium Marconi w Busku-Zdroju wzbogaciła się o kolejne Słoneczko. Tym razem należy ono do wybitnej ¶piewaczki operowej Romy Owsińskiej.
Artystka odsłoniła swoje Słoneczko w towarzystwie dyrektora Festiwalu Artura Jaronia i Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemara Sikory. Wzruszona ¶piewaczka przyznała, że to wielka rado¶ć mieć Słoneczko, które znajduje się w¶ród Słoneczek tak znakomitych artystów jak np. Bogusław Kaczyński. "Niech promienie słoneczka o¶wiecaj± moje życie" - powiedziała artystka.

Roma Owsińska odebrała z r±k burmistrza list gratulacyjny. Wygłoszono laudację na cze¶ć Romy Owsińskiej i wręczono wzruszonej ¶piewaczce kwiaty.
Zdjęcia Piotr Kaleta