Noc Kupały w Młynach
2013-07-01 13:34:47

W piątek 21 czerwca w Młynach, dokładnie przy remizie tutejszej OSP, odbył się Piknik Rodzinny 'Noc Kupały'. Uczestniczyli w niej m.in. Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora, zastępca burmistrza Tomasz Mierzwa, dyrektor BSCK Robert Dąbal.


Imprezę zorganizowali: Buskie Samorządowe Centrum Kultury, Rada Sołecka wsi Młyny, Ochotnicza Straż Pożarna oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Młynach. Piknik rozpoczął się około godziny 17.00 zawodami wędkarskimi dla najmłodszych. Nie zabrakło ogniska i pysznych pieczonych kiełbasek, którymi wszyscy się zajadali.

sobotki_mlyny3.jpg 

sobotki_mlyny1.jpg 

 sobotki_mlyny.jpg

sobotki_mlyny2.jpg 

Najmłodsi uczestniczyli w grach i zabawach, które sprawiły im wiele radości. Kiedy zaczął zapadać zmierzch wszyscy uczestniczący w imprezie mogli obejrzeć widowisko plenerowe 'Noc Kupały'. Po widowisku, niebo rozjaśniło się chińskimi lampionami. Piątkowy piknik rodzinny można zaliczyć do naprawdę udanych. 

/kr/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14403