Najechał na leżącego mężczyznę
2013-07-01 09:42:22

29 czerwca po godzinie 2.00 18-letni kierowca VW Passata, jadąc na prostym odcinku drogi od miejscowości Zborówek, najechał na leżącego na pasie jezdni 37-letniego mieszkańca Pacanowa.


Poszkodowany nie posiadał elementów odblaskowych na odzieży. W miejscu zdarzenia brak jest oświetlenia ulicznego. Mężczyznę z obrażeniami kończyn dolnych zabrała karetka pogotowia. 

źródło KWP Kielce

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14398