Tak upragnione i wyczekiwane przez wszystkich uczniów, i nauczycieli z pewnością także, wakacje właśnie się rozpoczęły. Dzisiaj, w piątek 28 czerwca, uczniowie po raz ostatni spotkali się w szkolnych ławach i odebrali świadectwa. Teraz czekają ich błogie dwa miesiące bez szkolnych stresów i obowiązków.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zakończenia roku szkolnego z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego, Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Mikołaja Kopernika,

I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki i Zespołu Placówek Oświatowych nr 1.
/kr/, zdjęcia Robert Gwóźdź