Rok szkolny 2012/13 w Podgajach zakończony!!!
2013-06-28 12:24:53

28 czerwca 2013 roku w polskich szkołach odbywały się uroczystości z okazji zakończenia roku szkolnego 2012/2013. W Gminie Busko-Zdrój szczególny wymiar miała uroczystość w Samorządowym Gimnazjum w Podgajach.


Tutaj Z-ca Burmistrza Miasta i Gminy, Pan Tomasz Mierzwa, wręczył uczniom świadectwa ukończenia szkoły i medale za szczególne osiągnięcia – 5 tytułów laureata konkursów ogólnopolskich.

podgaje_zakonczenie_roku001.JPG 

Burmistrz i Przewodniczący Rady Rodziców w jednej osobie, podziękował nauczycielom za zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków związanych z wychowywaniem młodego pokolenia. Uczniom pogratulował zdobytej wiedzy i umiejętności. Rodzicom podziękował za aktywną działalność na rzecz szkoły.

Wszystkim życzył, aby wakacje były czasem wspaniałego i bezpiecznego wypoczynku.

podgaje_zakonczenie_roku002.JPG

Ceremonię zakończyli uczniowie klasy trzeciej krótkim programem artystycznym.

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14389