W miejscowości Wolica w gminie Busko-Zdrój z powodu wypadku została zablokowana droga. Policja wyznaczyła objazdy. Kierowcy jadący z Wiślicy do Buska-Zdroju kierowani są przez Hołudzę lub Skorocice. Jadący w stronę Wiślicy z Buska-Zdroju kierowani są ulicą Starkiewicza na Siesławice lub Zbludowice.
W miejscowości Wolica w gminie Busko-Zdrój po 12.00 doszło do wypadku. Kierowca Fiata Marea na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni i czołowo zderzył się z jadącym Volkswagenem Polo.

W wyniku zdarzenia poszkodowani zostali pasażerka i kierowca Volkswagena Polo oraz kierowca Fiata Marea. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala. Przyczyny wypadku bada policja.
zdjęcia Robert Gwóźdź