Zablokowana droga w Wolicy
2013-06-27 13:52:30

W miejscowości Wolica w gminie Busko-Zdrój z powodu wypadku została zablokowana droga. Policja wyznaczyła objazdy. Kierowcy jadący z Wiślicy do Buska-Zdroju kierowani są przez Hołudzę lub Skorocice. Jadący w stronę Wiślicy z Buska-Zdroju kierowani są ulicą Starkiewicza na Siesławice lub Zbludowice.


W miejscowości Wolica w gminie Busko-Zdrój po 12.00 doszło do wypadku. Kierowca Fiata Marea na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni i czołowo zderzył się z jadącym Volkswagenem Polo.

 wypadek_wolica1.jpg

wypadek_wolica2.jpg 

wypadek_wolicza3.jpg 

W wyniku zdarzenia poszkodowani zostali pasażerka i kierowca Volkswagena Polo oraz kierowca Fiata Marea. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala. Przyczyny wypadku bada policja.

zdjęcia Robert Gwóźdź


 






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14379