Talenty fotograficzne z Gimnazjum w Podgajach 2013-06-24 13:31:43
Uczennice Samorządowego Gimnazjum w Podgajach, Urszula Wilczyńska i Ewa Mierzwa pod nadzorem pani Renaty Boś, zdobyły w Ogólnopolskim Konkursie „Zjawiska fizyczne wokół nas” II i IV miejsce.
Celem konkursu było kształtowanie umiejętności dostrzegania różnorodnych zjawisk fizycznych w otaczającej przyrodzie, umożliwienie młodzieży wyrażania w formie zapisu fotograficznego wybranych zjawisk i praw fizycznych, rozwijanie i doskonalenie umiejętności fotograficznego patrzenia i kadrowania rzeczywistości oraz prezentacja najciekawszych tematycznie zdjęć i wykorzystanie ich w nauczaniu fizyki.
 Na XI edycję konkursu wpłynęły 652 prace ze szkół z całej Polski. O zwycięstwie decydowało:
- ciekawe wyeksponowanie prezentowanego zjawiska, eksperymentu,
- poprawność słownego opisu dołączonego do fotografii.
Gratulujemy! |
|
|