Wygrana na koniec sezonu
2013-06-24 12:40:37

MKS Busko-Zdrój na zakończenie sezonu pokonał na własnym stadionie Orlicza Suchedniów 1:0. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Sebastian Korczak w 22 minucie meczu. Tym samym podopieczni Marka Kowalskiego zwycięstwem pożegnali sezon 2012/2013.


 

 mecz_mks.jpg

 

mecz_mks2.jpg 

 

mecz_mks1.jpg 

źródło zdrojbusko.futbolowo.pl, zdjęcia Arek Sierpina


 







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14352