Wygrana na koniec sezonu
2013-06-24 12:40:37
MKS Busko-Zdrój na zakończenie sezonu pokonał na własnym stadionie Orlicza Suchedniów 1:0. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Sebastian Korczak w 22 minucie meczu. Tym samym podopieczni Marka Kowalskiego zwycięstwem pożegnali sezon 2012/2013.

źródło zdrojbusko.futbolowo.pl, zdjęcia Arek Sierpina
|