W niedzielę 'Piknik patriotyczny' 2013-06-20 09:42:49
Stowarzyszenie EKO-ZDRÓJ w Busku- Zdroju zaprasza wszystkich chętnych - młodzież i dorosłych na 'Piknik patriotyczny', który odbędzie się w niedzielę 23 czerwca o godzinie 16.00 na placu przy kościele parafialnym. św. Brata Alberta w Busku-Zdroju ul. Lipowa 1.
Projekt z zakresu podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej wspierany przez Burmistrza Miasta i Gminy Busko- Zdrój. W programie przygotowanym przez młodzież dla kombatantów :
- wspólne śpiewanie piosenek patriotycznych z udziałem zespołu młodzieży szkolnej,
- rozdanie nagród dla uczestników konkursu fotograficznego pt." Miejsca upamiętnione walką narodowo-wyzwoleńczą na terenie gminy Busko- Zdrój,"
- pokaz ratownictwa medycznego w wykonaniu grupy ratowników przy ZHP,
- grill i napoje dla uczestników spotkania.
Organizatorzy serdecznie zapraszają!
|
|
|