W niedzielę 'Piknik patriotyczny'
2013-06-20 09:42:49

Stowarzyszenie EKO-ZDRÓJ w Busku- Zdroju zaprasza wszystkich chętnych - młodzież i dorosłych na 'Piknik patriotyczny', który odbędzie się w niedzielę 23 czerwca o godzinie 16.00 na placu przy kościele parafialnym. św. Brata Alberta w Busku-Zdroju ul. Lipowa 1.


Projekt z zakresu podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej wspierany przez Burmistrza Miasta i Gminy Busko- Zdrój.

W  programie przygotowanym przez młodzież  dla  kombatantów :

  • wspólne  śpiewanie piosenek patriotycznych z udziałem zespołu młodzieży szkolnej,
  •  rozdanie nagród dla uczestników konkursu fotograficznego  pt." Miejsca upamiętnione walką narodowo-wyzwoleńczą na terenie gminy Busko- Zdrój,"
  • pokaz ratownictwa medycznego w wykonaniu  grupy ratowników przy  ZHP,
  • grill  i napoje  dla  uczestników  spotkania.


Organizatorzy serdecznie zapraszają!







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14331