LGD Region Włoszczowski w Kielcach 2013-06-19 16:11:57
'Baw się z nami LGD-ami' pod takim hasłem w Kielcach w sobotę 8 czerwca zorganizowano imprezę plenerową, której celem jest rozpropagowanie wśród mieszkańców Kielc działalności i dorobku LGD. Wśród prezentujących się Lokalnych Grup Działania nie mogło zabraknąć również LGD 'Region Włoszczowski'.
Imprezie towarzyszyły występy artystyczne, pokazy, degustacja potraw regionalnych oraz konkursy z nagrodami.
/kr/
|
|
|