Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Ziemia Jędrzejowska - Gryf' na kieleckiej imprezie
2013-06-19 16:03:54

'Baw się z nami LGD-ami' pod takim hasłem w Kielcach w sobotę 8 czerwca zorganizowano imprezę plenerową, której celem jest rozpropagowanie wśród mieszkańców Kielc działalności i dorobku LGD. Wśród prezentujących się Lokalnych Grup Działania nie mogło zabraknąć również 'Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemia Jędrzejowska - Gryf".


Imprezie towarzyszyły występy artystyczne, pokazy, degustacja potraw regionalnych oraz konkursy z nagrodami.Podczas imprezy prezentowało się m.in. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemia Jędrzejowska - Gryf".

lgd_wloszczowa1.jpg 

lgd_wloszczowa2.jpg 

lgd_wloszczowa3.jpg 

/kr/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14329