Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Ziemia Jędrzejowska - Gryf' na kieleckiej imprezie
2013-06-19 16:03:54
'Baw się z nami LGD-ami' pod takim hasłem w Kielcach w sobotę 8 czerwca zorganizowano imprezę plenerową, której celem jest rozpropagowanie wśród mieszkańców Kielc działalności i dorobku LGD. Wśród prezentujących się Lokalnych Grup Działania nie mogło zabraknąć również 'Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemia Jędrzejowska - Gryf".
Imprezie towarzyszyły występy artystyczne, pokazy, degustacja potraw regionalnych oraz konkursy z nagrodami.Podczas imprezy prezentowało się m.in. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemia Jędrzejowska - Gryf".
/kr/
|