Otwarte Zawody Spławikowe dla młodzieży do lat 18 „Przywitanie Lata”
2013-06-14 17:05:51

Starosta Buski, Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Busku - Zdroju mają zaszczyt zaprosić na Otwarte Zawody Spławikowe dla młodzieży do lat 18 „Przywitanie Lata”.


Konkurs odbędzie się w dniu:

15 czerwca 2013r (sobota) w godzinach 9.00- 13.00
na zbiorniku „Łowiska” w Busku- Zdroju.

Nie wymagane jest posiadanie legitymacji wędkarskiej. Po zawodach poczęstunek, ognisko z pieczeniem kiełbaski.

zawody_plywackie001.jpg 


Program zawodów:
Od godz. 9.00 – przyjmowanie zgłoszeń zawodników,
godz. 9.30  - uroczyste otwarcie zawodów,
godz. 9.35  - losowanie stanowisk,
godz. 10.00  - 1200 – zawody,
godz. 12.45 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród oraz ognisko

Zapisy w sklepie wędkarskim ul. Kościuszki 30 (przy światłach) do 14 czerwca.

 

Patroni medialni:

ponidzie_tv_logo.jpg                busko_com_pl_logo.jpg                echo_dnia.jpg





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14292