Starosta Buski, Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Busku - Zdroju mają zaszczyt zaprosić na Otwarte Zawody Spławikowe dla młodzieży do lat 18 „Przywitanie Lata”.
Konkurs odbędzie się w dniu:
15 czerwca 2013r (sobota) w godzinach 9.00- 13.00
na zbiorniku „Łowiska” w Busku- Zdroju.
Nie wymagane jest posiadanie legitymacji wędkarskiej. Po zawodach poczęstunek, ognisko z pieczeniem kiełbaski.
Program zawodów:
Od godz. 9.00 – przyjmowanie zgłoszeń zawodników,
godz. 9.30 - uroczyste otwarcie zawodów,
godz. 9.35 - losowanie stanowisk,
godz. 10.00 - 1200 – zawody,
godz. 12.45 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród oraz ognisko
Zapisy w sklepie wędkarskim ul. Kościuszki 30 (przy światłach) do 14 czerwca.
Patroni medialni:
