Wkradł się do nowo budowanego baru
2013-06-10 09:51:56

W niedzielę 9 czerwca w miejscowości Smogorzów w gminie Stopnica nieznany sprawca wkradł się do nowo budowanego baru. Sprawca dostał się do budynku, wybijając szybę w oknie.


Wewnątrz znajdowały się materiały budowlane oraz narzędzia, z których nic nie zginęło. W wyniku włamania zostały uszkodzone 4 płytki podłogowe oraz 2 wentylatory łazienkowe. Sprawcę prawdopodobnie spłoszył alarm. Wartość strat oszacowano na 1000 zł.

/kr/, źródło KWP Kielce





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14249