Wkradł się do nowo budowanego baru 2013-06-10 09:51:56
W niedzielę 9 czerwca w miejscowości Smogorzów w gminie Stopnica nieznany sprawca wkradł się do nowo budowanego baru. Sprawca dostał się do budynku, wybijając szybę w oknie.
Wewnątrz znajdowały się materiały budowlane oraz narzędzia, z których nic nie zginęło. W wyniku włamania zostały uszkodzone 4 płytki podłogowe oraz 2 wentylatory łazienkowe. Sprawcę prawdopodobnie spłoszył alarm. Wartość strat oszacowano na 1000 zł.
/kr/, źródło KWP Kielce
|
|
|