'Baw się z nami LGD-ami'
2013-06-08 13:05:52

'Baw się z nami LGD-ami' pod takim hasłem w Kielcach w sobotę 8 czerwca zorganizowano imprezę plenerową, której celem jest rozpropagowanie wśród mieszkańców Kielc działalności i dorobku LGD. Wśród prezentujących się Lokalnych Grup Działania nie mogło zabraknąć również 'Słonecznego Lidera'.



Imprezie towarzyszyły występy artystyczne, pokazy, degustacja potraw regionalnych oraz konkursy z nagrodami. Buską Lokalną Grupę Działanie 'Słoneczny Lider' promowali m.in. członkowie grupy "Zlepce" działającej przy Zespole Placówek Oświatowych nr 1 w Busku-Zdroju.


lgd_kielce.jpg 

Barwne i oryginalne stroje, przygotowane występy artystyczne przyciągały uwagę przechodzących ulicą Sienkiewicza kielczan. 




 lgd_kielce2.jpg

ldgd_kielce4.jpg

lgd_kielcde6.jpg
 

lgd_kielce5.jpg
 

Stowarzyszenie "G5 Lokalna Grupa Działania" pomagał promować sam Koziołek Matołek z Pacanowa
.

lgd_kielce1.jpg

Ciekawą oprawę przygotowała również LGD "Białe Ługi".

lgd_kielce3.jpg

 

/kr/ zdjęcia Marcin Mozolewski









https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14248