W piątek 7 czerwca w Gimnazjum nr 2 w Pińczowie odbyło się spotkanie młodzieży z przedstawicielami Wolnej Grupy Motocyklowej „Ponidzie’’, pasjonatami motocykli.
Uczniowie mieli możliwość podziwiać wspaniałe egzemplarze motocykli, zapoznać się z ich historią, poznać ich dane techniczne. Jednak motywem przewodnim tego spotkania było bezpieczeństwo na drogach w czasie wakacji, rozsądek wszystkich uczestników, a szczególnie dzieci i młodzieży.

Na zakończeniu przy gromkich oklaskach odbyła się parada tych wspaniałych maszyn.
Dyrekcja Gimnazjum nr 2 w Pińczowie składa podziękowania członkom Wolnej Grupy oraz Naczelnikowi Wydziału Prewencji Ruchu Drogowego Robertowi Zachariaszowi za udział w imprezie.