Pasjonaci motocykli w pińczowskim gimnazjum
2013-06-08 09:21:26

W piątek 7 czerwca w Gimnazjum nr 2 w Pińczowie odbyło się spotkanie młodzieży z przedstawicielami Wolnej Grupy Motocyklowej „Ponidzie’’, pasjonatami motocykli.


Uczniowie mieli możliwość podziwiać wspaniałe egzemplarze motocykli, zapoznać się z ich historią, poznać ich dane techniczne. Jednak motywem przewodnim tego spotkania było bezpieczeństwo na drogach w czasie wakacji, rozsądek wszystkich uczestników, a szczególnie dzieci i młodzieży.

 motocykle_pinczow_gimnazjum1.jpg

motocykle_pinczow_gimnazjum2.jpg 

motocykle_pinczow_gimnazjum3.jpg 

motocykle_pinczow_gimnazjum4.jpg 

motocykle_pinczow_gimnazjum5.jpg 

motocykle_pinczow_gimnazjum6.jpg 

Na zakończeniu przy gromkich oklaskach odbyła się parada tych wspaniałych maszyn.

Dyrekcja Gimnazjum nr 2 w Pińczowie składa podziękowania członkom Wolnej Grupy oraz Naczelnikowi Wydziału Prewencji Ruchu Drogowego Robertowi Zachariaszowi za udział w imprezie.

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14244