Burmistrz Miasta i Gminy Działoszyce Burmistrzem Roku 2012/2013
2013-06-07 09:54:13

Podczas IX Plebiscytu „Euro – Gmina 2012/2013”, który odbył się 24 maja br. w Kielcach rozdano nagrody i wyróżnienia dla Samorządów Województwa Świętokrzyskiego.


Nagradzając zwycięzców Jury plebiscytu poszukiwało najciekawszych inicjatyw, najlepszych osiągnięć i największych dokonań oraz oceniało skuteczność pozyskiwania środków unijnych.

 eurogmina2013_01.jpg

eurogmina2013_04.jpg 

Burmistrzem Roku 2012/2013 został Pan Zdzisław Leks – Burmistrz Miasta i Gminy Działoszyce.

źródło www.dzialoszyce.pl

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14235