Ostra dyskusja na sesji RM: burmistrz z absolutorium - transmisja w Ponidzie.TV
2013-06-20 11:23:06

Podczas dzisiejszej Rady Miejskiej radni głosowali za udzieleniem absolutorium Burmistrzowi Miasta i Gminy Busko-Zdrój z tytułu wykonania budżetu za 2012 rok. Za absolutorium głosowało 16 radnych, przeciwnych było 4, jeden radny wstrzymał się od głosu.


Przeciwko absolutorium dla burmistrza głosowali radni 'Ziemi Buskiej'. Zatwierdzono również sprawozdanie finansowe wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu gminy Busko-Zdrój za 2012 rok.

 absolutorium_dla_burmistrza.jpg

Porządek sesji.
Projekty uchwał Rady Miejskiej.

 


Posiedzenie Rady Miejskiej transmitowane będzie w naszej Telewizji Internetowej:

 


 
Zapraszamy również do dyskusji na czacie: czat.tbu.pl


 

 

 



 















https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14232