OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI KLUBÓW GWARDYJSKICH w BOKSIE (fotoreportaż)
2013-06-06 14:31:02

Dzięki staraniom Zarządu Klubu Bokserskiego BMUKS "RING"w naszym mieście po raz kolejny rozegrane zostaną OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI KLUBÓW GWARDYJSKICH w BOKSIE. Mistrzostwa odbywać się będą już po raz trzeci.


Co roku zdobywają coraz liczniejszych zwolenników zarówno wśród klubów bokserskich, jak również miłośników i kibiców boksu. Klub ma nadzieję, iż zawody te z czasem będą nabierać prestiżu i wpiszą się na stałe do kalendarza imprez bokserskich.

Już dziś zapraszamy na III OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI KLUBÓW GWARDYJSKICH w BOKSIE, które odbędą  się 20-22 września br. Hala  POMOS w  Busku-Zdroju ul. Kusocińskiego.

gwardyjskie_mistrzostwa.jpg


Zawodnicy "Ringu" przygotowania do mistrzostw rozpoczęli od sprawdzianu formy w Kielcach podczas  Otwartych Mistrzostw Okręgu Świętokrzyskiego w Boksie  2013 r .

Zapraszamy do obejrzenia jednej z walk: Junior kat. 56 kg Marcinkowski Marcin "Ring" vs Hubert Ulikowski "Dragon" Ostrowiec.

 



gwardyjskie_mistrzostwa_boks.jpg


Pozostałe walki naszych pięściarzy można oglądać w serwisie YouTube na kanale użytkownika: puzi73.   Informujemy, że w dniu 14 czerwca br. o godz 17:00 w Cechu Rzemiosł w Busku-Zdroju ul. Partyzantów 22 odbędzie się Walne Zebranie członków naszego klubu.

Serdecznie ZAPRASZAMY!

/MK/

 

fotoreportaż









https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14231