Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Zwierzyńcu, Buskie Samorządowe Centrum Kultury, Komenda Powiatowa PSP w Busku-Zdroju zapraszają na jubileusz 20-lecia istnienia jednostki i przekazanie sztandaru dla OSP w Zwierzyńcu. Jubileuszowi będzie towarzyszył festyn rodzinny.
Impreza odbędzie się 15 czerwca o godzinie 16.00 na placu wiejskim w Zwierzyńcu.

W programie:
16.00 uroczysta msza święta, raport dowódcy uroczystości, przegląd jednostek biorących udział w uroczystościach, wciągnięcie flagi państwowej na maszt, otwarcie uroczystości i przywitanie zaproszonych gości, odczytanie kroniki OSP w Zwierzyńcu, wręczenie odznaczeń i wyróżnień dla zasłużonych członków OSP w Zwierzyńcu, poświęcenie i przekazanie sztandaru, okolicznościowe wystąpienia gości.
19.00 występ Kapeli Świętokrzyskiej
20.00 zabawa taneczna
Serdecznie zapraszamy!