Zatankował, ale nie zapłacił
2013-06-04 10:58:50
W poniedziałek 3 czerwca na stacji paliw w Nowym Korczynie kierowca Audi A-4 bez tablic rejestracyjnych zatankował paliwo za kwotę ponad 400 zł i odjechał, nie uiszczając opłaty.
źródło KWP Kielce
https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14211