Świetlica dla Młynów
2013-06-04 10:39:10

Dobiegają końca prace przy rozbudowie istniejącego budynku remizy OSP i świetlicy środowiskowej w Młynach. W ramach zadania wybudowana została już instalacja wodno-kanalizacyjna, elektryczna, sanitariaty i szatnia oraz wykonano pokrycie dachu.


Zgodnie z planami rozbudowy do zrobienia pozostały jeszcze przyłącza kanalizacji sanitarnej i zbiornik na nieczystości ciekłe oraz tzw. opaska czyli chodnik wokół budynku.

swietlica_mlyny.jpg

Realizacja inwestycji możliwa jest dzięki projektowi pn. „Zaspokojenie potrzeb społeczno – kulturalnych mieszkańców wsi Oleszki i Młyny poprzez budowę i rozbudowę świetlic wiejskich". Umowa na realizację zadania podpisana została z Marszałkiem Województwa Świętokrzyskiego w ramach działania: Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju, objętego Program Rozwoju Obszarów Wiejskich. Prace zakończone zostaną już w czerwcu tego roku.

Tekst i foto EHR, źródło www.umig.busko.pl


 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14208