W Słupi spłonął renault scenic
2013-06-01 09:06:30

Dziś przed godziną 4 rano na rondzie w Słupi, koło Pacanowa, stanął w płomieniach samochód osobowy renault scenic. Kierowcy i pasażerowi pojazdu nic się nie stało, opuścili go zaraz po pojawieniu się płomieni.


Jak relacjonował zdarzenie kierowca TIR-a poruszający się za nimi, już na wjeździe na rondo spod maski scenica wydobywał się dym. Kierujący zdążył tylko zjechać na pobocze, odpiąć ciągniętą przez samochód przyczepę i zaraz buchnęły płomienie.

pozar_auta_slupia001.jpg

pozar_auta_slupia002.jpg

pozar_auta_slupia003.jpg 

Ogień był tak duży i gwałtowny, że nie dało się już nic zrobić. Interweniującym jednostkom straży z Pacanowa i JRG Busko pozostało dogasić płonący wrak pojazdu.

/Robert Gwóźdź/









https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14181