Otwarty Konkurs Wędkarski z okazji Dnia Dziecka!
2013-06-02 15:53:14
Starosta Buski, Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Busku - Zdroju mają zaszczyt zaprosić na Otwarty Konkurs Wędkarski z okazji Dnia Dziecka dla dzieci do lat 15. Konkurs odbędzie się w dniu 5 czerwca 2013r (środa) na zbiorniku "Łowiska" w Busku.
Konkurs odbędzie się w dniu: 5 czerwca 2013r (środa) od godz. 16.00 na zbiorniku „Łowiska” w Busku- Zdroju.
Nie wymagane jest posiadanie legitymacji wędkarskiej. Dla wszystkich uczestników nagrody!!! Po zawodach poczęstunek, ognisko z pieczeniem kiełbaski.
Patroni medialni:

|