Skradziony Golf w gminie Busko
2013-05-31 09:51:45

W nocy z 28 na 29 maja w godzinach od 00.30 do 6.45 w gminie Busko-Zdrój został ukradziony samochód marki VW Golf. Samochód wartości 7.000 zł został skradziony z niezamkniętego garażu.


Nieznani sprawcy zabrali samochód, który następnie porzucili w odległości 300 m od miejsca kradzieży. Auto zostało uszkodzone, złodzieje wyrwali obudowę stacyjki. Ponadto sprawcy ukradli środki ochrony roślin, piłę spalinową, zestaw kluczy montażowych, myjkę ciśnieniową, 60 litrów oleju napędowego, wszystko łącznej wartości 8.700 zł na szkodę 48-letniego mężczyzny. Co więcej złodzieje z niezamkniętego garażu sąsiedniej posesji ukradli kosę spalinową oraz dwie opony samochodowe o łącznej wartości 3.400 na szkodę 41-letniego mężczyzny.

/kr/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14171