Kradzież w Rębowie 2013-05-29 11:54:34
W miejscowości Rębów w gminie Kije w nocy z 27 na 28 maja nieznany sprawca wkradł się do nowo budowanego domu.
Z budynku, do którego dostał się po uprzednim wybiciu otworu w szybie drzwi balkonowych, ukradł niezamontowane kaloryfery - 90 żeberek, 12 paczek paneli podłogowych, różne przyłącza do wody, pompę do wody, pompę spalinową, piłę do drewna elektryczną ręczną, szlifierkę kątową, wiertarkę. Straty oszacowano na około 5254 zł. /kr/, źródło KWP Kielce
|
|
|