W czwartkowe popołudnie 23 maja dzieci z Publicznego Przedszkola nr 2 w Busku-Zdroju zaprosiły swoich rodziców i dziadków na prezentację artystyczną, której przyświecało hasło 'Grunt to Rodzinka!'.
Długo i z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się do występów na scenie Buskiego Samorządowego Centrum Kultury. Dzięki temu wypadły znakomicie, za co zostały nagrodzone gromkimi brawami.
Dzieci tańczyły, śpiewały, wykonywały piosenki nie tylko w języku polskim, ale również po angielsku. Tańcom i wesołym piosenkom towarzyszyły kolorowe, specjalnie na tę okazję przygotowane, stroje.

Najbliżsi nie kryli dumy ze swych pociech, niektórzy z wielkim wzruszeniem oglądali występy przedszkolaków, które bardzo się starały, by dobrze wypaść przed publicznością. Wszystkim dzieciom i paniom, które przygotowywały przedszkolaki do występów, podziękowała dyrektorka Publicznego Przedszkola nr 2 w Busku-Zdroju Marianna Konieczna.
To było bardzo miłe, spędzone w rodzinnej atmosferze, czwartkowe popołudnie.
/kr/
Video: fragmenty przedstawienia. Pełna wersja (ok.2 godz.) dostępna w wersji DVD.

kliknij i oglądaj

Pełna wersja filmu dostępna w formacie DVD! (film + zdjęcia)
Chętnych na nabycie płyt prosimy o kontakt:
Realnet - Sklep komputerowy, ul. Batorego 4, Busko-Zdrój
tel. 41 378 17 27, kom 600 785 785 (pon.-piątek 9-17, sobota 9-14)
lub 604 509 169.
Zapraszamy do obejrzenia retransmisji w Ponidzie.TV