Uszkodzony pociąg 2013-05-27 11:55:57
Dyspozytor PKP poinformował KPP Włoszczowa, że na stacji PKP Żelisławic, został uszkodzony pociąg. Na miejscu ustalono, że od godz. 6.00 do 8.00 n/n sprawcy dokonali uszkodzenia całego składu pociągu poprzez pomalowanie na zewnętrznej stronie pociągu graffiti w formie napisu w różnych kolorach, na długości 35,5 m i wysokości 1,8 m.
Wartość strat nie mniejsza niż 250 zł. KWP Kielce
|
|
|