Uszkodzony pociąg
2013-05-27 11:55:57

Dyspozytor PKP poinformował KPP Włoszczowa, że na stacji PKP Żelisławic, został uszkodzony pociąg. Na miejscu ustalono, że od godz. 6.00 do 8.00 n/n sprawcy dokonali uszkodzenia całego składu pociągu poprzez pomalowanie na zewnętrznej stronie pociągu graffiti w formie napisu w różnych kolorach, na długości 35,5 m i wysokości 1,8 m.


Wartość strat nie mniejsza niż 250 zł.

KWP Kielce





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14144