Zawody strażackie w Nowym Korczynie (fotoreportaż)
2013-05-23 08:27:49

Sportowa rywalizacja, wspaniała atmosfera oraz strażacki doping to
wszystko towarzyszyło Gminnym Zawodom Sportowo-Pożarniczym, które odbyły
się w dniu 19 maja na stadionie sportowym w Nowym Korczynie.



Do zawodów zgłosiło się 5 zespołów z Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu naszej gminy, a także korczyńska młodzieżówka oraz drużyna żeńska z Nowego Korczyna. Strażacy - ochotnicy zmagali się w sztafecie pożarniczej z przeszkodami 7x50 m oraz w ćwiczeniach bojowych. O zwycięstwie zadecydował łączny czas uzyskany przez poszczególne jednostki w obu konkurencjach. Najlepsza okazała się drużyna z Sępichowa, wyprzedzając w kolejności: OSP Nowy Korczyn, OSP Strożyska, OSP Czarkowy i OSP Stary Korczyn.

zawody_strazackie_2013_5.jpg

zawody_strazackie_2013_6.jpg

zawody_strazackie_2013_7.jpg

Rozegrane zawody były okazją do sprawdzenia przygotowania kondycyjnego, mobilności i zaangażowania strażaków poszczególnych jednostek.
Organizatorami zawodów byli: Wójt Gminy Nowy Korczyn i Zarząd Oddziału Gminnego

zawody_strazackie_2013_1.jpg 

zawody_strazackie_2013_2.jpg 

zawody_strazackie_2013_3.jpg 

 zawody_strazackie_2013_4.jpg

Związku OSP RP w Nowym Korczynie. Nad całością czuwała komisja sędziowska, której przewodniczył st. kpt. Grzegorz Stoczkiewicz z Komendy Powiatowej PSP w Busku Zdroju.

fotoreportaż

/Serwis Informacyjny UG/




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14119