Okradziona w szpitalu
2013-05-21 10:11:22

W poniedziałek 20 maja w godzinach od 10.30 do 11.00 w kazimierskim szpitalu została okradziona pacjentka. Kobieta, wykorzystując nieobecność na sali 75-letniej poszkodowanej, ukradła portfel z zawartością dokumentów i pieniędzy w kwocie 100 zł.


/kr/, źródło KWP Kielce

 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14103