Graffiti na wagonie
2013-05-20 09:21:31

Kierownik pociągu poinformował, że na stacji PKP Włoszczowa, został uszkodzony jeden wagon. Na miejscu ustalono, że w nocy nn sprawcy dokonali uszkodzenia jednego z wagonów poprzez pomalowanie na zewnętrznej stronie pociągu graffiti w różnych kolorach, na długości 10 m i wysokości 2 m.


Wartość strat nie mniejsza niż 250 zł. na szkodę Świętokrzyskiego Zakładu Przewozów Regionalnych w Kielcach.

KWP Kielce





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14091