W sobotę zagięła suczka rasy Yorkshire Terrier. Dziś (środa 22.05.2013 ) suczka wróciła do swoich właścicieli, jest cała i zdrowa.
Została znaleziona przez uczciwą rodzinę którzy ją przygarnęli,
zaopiekowali się nią, aby dzisiaj nam ją przekazać. Została rozpoznana
dzięki wiadomości zamieszczonej na portalu busko.com.pl.

Dziękujemy za pomoc w poszukiwaniu i odnalezieniu naszej Fifi Panu Dawidowi, jego Mamie, naszej rodzinie oraz wszystkim zaangażowanym.