Dwa medale i jeden rekord życiowy to dorobek lekkoatletów „Słoneczko” Busko Zdrój. Zawodnicy 16 maja wzięli udział w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego Związku Lekkiej Atletyki i Świętokrzyskiego Zrzeszenia LZS Juniorów i Juniorów Młodszych w Kielcach.
Złoty medal na dystansie 2000 m z przeszkodami z czasem 6.20,88. zdobył Damian SATOR. Srebro na dystansie 100 m z czasem 11.55. zdobył Konrad IMOSA. Rekord życiowy na dystansie 100 m z czasem 11.80 poprzedni (12.15) poprawił Mateusz WRÓBEL.

Zawodnikom serdecznie gratulujemy!