„Piękna i bezpieczna zagroda – przyjazna środowisku” 2013-05-17 11:19:59
Informujemy, że wzorem lat ubiegłych Świętokrzyska Izba Rolnicza w
Kielcach organizuje XV edycję konkursu p.n. „Piękna i bezpieczna Zagroda
– Przyjazna Środowisku”, którego celem jest wyróżnienie najbardziej
zadbanych, estetycznych i bezpiecznych gospodarstw rolnych w
województwie świętokrzyskim.
Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie deklaracji w Urzędzie Gminy w Nowym Korczynie w terminie do 10 czerwca 2013r. W eliminacjach gminnych wyłoniony zostanie jeden laureat do dalszego etapu powiatowego, następnie z każdego powiatu jeden do finału wojewódzkiego. Ogłoszenie wyników eliminacji wojewódzkich odbędzie się w czasie trwania Dożynek Wojewódzkich. W załączonych plikach można zapoznać się z Regulaminem Konkursu i Kryteriami oceny oraz pobrać deklarację zgłoszenia. /Serwis informacyjny UG/
|
|
|