Wyłączenie analogowego sygnału telewizyjnego
2013-05-17 11:15:53

Uprzejmie informujemy o kolejnym terminie wyłączenia nadajnika
analogowej telewizji naziemnej. Nadajnik w Krakowie zostanie wyłączony
już 20 maja br. Osoby, które odbierają sygnał telewizyjny z tego właśnie
nadajnika po tym dniu będą w zasięgu wyłącznie sygnału cyfrowego.
Najbliższy
termin wyłączenia będzie dotyczył części obszarów następujących gmin:
Busko-Zdrój, Nowy Korczyn, Solec-Zdrój, Sędziszów, Słupia
(Jędrzejowska), Bejsce, Czarnocin, Kazimierza Wielka, Opatowiec,
Skalbmierz, Działoszyce Pińczów, Złota.



 02_cyfryzacja_kolor_TV_haslo_male_biale_15proc.jpg

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z bezpłatną infolinią 800 007 788 dedykowaną procesowi cyfryzacji telewizji, która działa od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00, przy czym w okresie wyłączenia, tj. w dniach 18-24 maja będzie działała w godzinach 8.00 – 22.00, a w dniu 20 maja od godz. 6.00 do 24.00.
Z pomocy można również skorzystać za pośrednictwem strony internetowej www.cyfryzacja.gov.pl.

/Serwis Informacyjny UG/



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14076