Afera ogókowa w programie POLSATU – 'Państwo w państwie'
2013-05-16 09:07:38
W najbliższą niedzielę 19 maja o godzinie 19.30 w programie 'Państwo w Państwie' zostanie wyemitowany materiał dotyczący tzw. 'afery ogórkowej'.
Gośćmi programu będą przedstawiciele rolników, reprezentanci różnych instytucji państwowych oraz dziennikarze. Zapraszamy do oglądania.
Pełnomocnik rolników Irena Romanowska
|