Afera ogókowa w programie POLSATU – 'Państwo w państwie'
2013-05-16 09:07:38

W najbliższą niedzielę 19 maja o godzinie 19.30 w programie 'Państwo w Państwie' zostanie wyemitowany materiał dotyczący tzw. 'afery ogórkowej'.


Gośćmi programu będą przedstawiciele rolników, reprezentanci różnych instytucji państwowych oraz dziennikarze.
Zapraszamy do oglądania.

Pełnomocnik rolników
Irena Romanowska




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14063