W Wolicy znaleziono ludzkie szczątki 2013-05-15 09:53:09
Podczas prac drogowych, polegających na pogłębianiu rowu w miejscowości Wolica w gminie Busko-Zdrój, znaleziono szczątki ludzkie.
Operator koparki, wykonując prace drogowe, odnalazł w ziemi ludzką czaszkę oraz fragmenty kości ludzkiego szkieletu. Szczątki mogą pochodzić z II wojny światowej. Kości zabezpieczono w prosektorium w Busku-Zdroju. /kr/, źródło KWP Kielce
|
|
|