W Wolicy znaleziono ludzkie szczątki
2013-05-15 09:53:09

Podczas prac drogowych, polegających na pogłębianiu rowu w miejscowości Wolica w gminie Busko-Zdrój, znaleziono szczątki ludzkie.


Operator koparki, wykonując prace drogowe, odnalazł w ziemi ludzką czaszkę oraz fragmenty kości ludzkiego szkieletu. Szczątki mogą pochodzić z II wojny światowej. Kości zabezpieczono w prosektorium w Busku-Zdroju.

 /kr/, źródło KWP Kielce





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14051