Będziemy jeździć wolniej
2013-05-14 16:33:46

Na wielu odcinkach dróg w naszym województwie kierowcy będą musieli zmniejszyć prędkość. Zwolnić trzeba będzie m.in. na trasie Wolica-Stopnica oraz w miejscowości Mietel na drodze nr 73.


Prędkość na tym odcinku z 70 zostanie zmniejszona do 50. Wszystko to zmyślą o naszym bezpieczeństwie.

/kr/






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14049