Będziemy jeździć wolniej
2013-05-14 16:33:46
Na wielu odcinkach dróg w naszym województwie kierowcy będą musieli zmniejszyć prędkość. Zwolnić trzeba będzie m.in. na trasie Wolica-Stopnica oraz w miejscowości Mietel na drodze nr 73.
Prędkość na tym odcinku z 70 zostanie zmniejszona do 50. Wszystko to zmyślą o naszym bezpieczeństwie.
/kr/
|