Oddział geriatryczny wznowi działalność?
2013-05-14 14:43:07
Zgodnie z planem do środy 15 maja w Zespole Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju potrwa przerwa w funkcjonowaniu oddziału geriatrycznego. Oddział zawieszono w połowie marca z powodu braku specjalistów.
Wznowienie działalności oddziału geriatrycznego w buskim szpitalu planowano na początku kwietnia, jak się jednak okazało, na planach się skończyło. Głównym problemem jest brak specjalistów z dziedziny geriatrii. /kr/
|