Oddział geriatryczny wznowi działalność?
2013-05-14 14:43:07

Zgodnie z planem do środy 15 maja w Zespole Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju potrwa przerwa w funkcjonowaniu oddziału geriatrycznego. Oddział zawieszono w połowie marca z powodu braku specjalistów.


Wznowienie działalności oddziału geriatrycznego w buskim szpitalu planowano na początku kwietnia, jak się jednak okazało, na planach się skończyło. Głównym  problemem jest brak specjalistów z dziedziny geriatrii. 

/kr/








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14047