Od dzisiaj panie mog± skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych i cytologicznych
2013-06-17 09:00:41

Przewodnicz±ca Rady Miejskiej w Busku-Zdroju Justyna Nurek, Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora zapraszaj± na bezpłatne badania mammograficzne i cytologiczne.


Mog± z nich skorzystać PANIE zamieszkałe na terenie Gminy Busko-Zdrój i okolic spełniaj±ce poniższe kryteria:

Mammografia: Bezpłatn± mammografię może wykonywać każda kobieta w wieku 50-69 lat, co 24 miesi±ce.
Cytologia: Bezpłatn± cytologię może wykonywać każda kobieta w wieku 25-59 lat, co 36 miesięcy

mamografia_cytologia.jpg

Badania wykonywane będ± przez specjalistów ze ¦więtokrzyskiego Centrum Onkologii w dniach 17.06.2013-27.06.2013 w godz. od 10:00 do 15:00 w cytomammobusie usytuowanym na parkingu przy budynku Przychodni Rejonowej Nr 1 w Busku-Zdroju, ul. S±dowa 9.

Panie zainteresowane wykonaniem badań mog± uzyskać szczegółowe informacje pod numerem telefonu 661-911-300.

TE BADANIA MOGˇ URATOWAĆ CI ŻYCIE !!!

 

Ľródło www.umig.busko.pl







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14038