Narkotyki u szesnastolatka 2013-05-13 09:40:02
Patrol policji podczas legitymowania szesnastolatka, znalazł przy nim susz koloru zielono-brązowego. Po przebadaniu narkotesterem stwierdzono, że jest to marihuana.
Do zdarzenia doszło po godzinie 22 w sobotę na ulicy Wyszyńskiego w Busku-Zdroju. Szesnastolatek miał przy sobie 2,5 grama narkotyku. Nieletniego zatrzymano w Policyjnej Izbie Dziecka w Kielcach. /kr/, źródło KWP Kielce
|
|
|