Narkotyki u szesnastolatka
2013-05-13 09:40:02

Patrol policji podczas legitymowania szesnastolatka, znalazł przy nim susz koloru zielono-brązowego. Po przebadaniu narkotesterem stwierdzono, że jest to marihuana.



Do zdarzenia doszło po godzinie 22 w sobotę na ulicy Wyszyńskiego w Busku-Zdroju. Szesnastolatek miał przy sobie 2,5 grama narkotyku. Nieletniego zatrzymano w Policyjnej Izbie Dziecka w Kielcach. 

/kr/, źródło KWP Kielce





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14018