Najechał na tył fiata
2013-05-10 09:46:28
W czwartek 9 maja po godzinie 15 na ulicy Partyzantów we Włoszczowie 30-letni kierowca Skody najechał na tył Fiata 126p, którym kierował 65-latek.
W wyniku wypadku kierowca fiata doznał urazu ręki i barku i został przewieziony do szpitala we Włoszczowie. /kr/, źródło KWP Kielce
|