Najechał na tył fiata
2013-05-10 09:46:28

W czwartek 9 maja po godzinie 15 na ulicy Partyzantów we Włoszczowie 30-letni kierowca Skody najechał na tył Fiata 126p, którym kierował 65-latek.


W wyniku wypadku kierowca fiata doznał urazu ręki i barku i został przewieziony do szpitala we Włoszczowie.

/kr/, źródło KWP Kielce





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14005