Złodziej w domu 2013-05-10 09:41:24
W czwartek 9 maja około godziny 11.00 do jednego z domów w Jędrzejowie dostał się złodziej. Do budynku wszedł przez uchylone okno, wykorzystując nieobecność domowników.
Ukradł 300 zł, które leżały na ławie w pokoju oraz złoty łańcuszek i obrączkę wartości 1000 zł.
/kr/, źródło KWP Kielce
|
|
|