Skutki pracy w stanie nietrzeźwości
2013-05-10 09:36:47

W miejscowości Małoszów w powiecie kazimierskim nietrzeźwy mężczyzna, jadący na sadzarce przy ciągniku rolniczym, uległ wypadkowi.


W czwartek po godzinie 21 nietrzeźwy kierowca, mający ponad 0,3 promila alkoholu w organizmie, prowadził ciągnik rolniczy z zapiętą sadzarką. Na sadzarce stał 38-latek, również pod wpływem alkoholu blisko 2,4 promila. W pewnym momencie mężczyzna stracił równowagę i wsadził nogę w koło przy sadzarce. Kierowca ciągnika usłyszał krzyk i zatrzymał pojazd. Na miejsce przyjechała Straż Pożarna, która uwolniła mężczyznę. Lekarz pogotowia stwierdził zmiażdżenie lewej stopy. Poszkodowany został przewieziony do szpitala.

/kr/

źródło KWP Kielce





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=14003