Sportowa impreza na Karabosach 2013-06-16 10:12:40
W niedzielę 16 czerwca na Karabosach odbędzie się impreza sportowa, na którą zaprasza Stowarzyszenie Gospodarna Gmina Busko-Zdrój, Klub Sportowy "BODYMANIAK", Rada Sołecka wsi Siesławice i Szkoła Podstawowa w Siesławicach. Zaczynamy o godzinie 15.00!
W programie między innymi:
- mecze piłki nożnej drużyn szkolnych,
- gry sprawnościowe (rzut do celu woreczkiem, slalom z przeszkodami na czas, slalom z piłką, skoki na skakance, slalom z jajkiem itp. ),
- oraz inne, na specjalne życzenie uczestników
UWAGA - Konkurencja specjalna!!! Wyciskanie sztangi w pozycji leżącej!
Dla najlepszych zawodników we wszystkich konkurencjach przewidziane są nagrody rzeczowe i dyplomy. Szczególnie wartościowe nagrody oraz puchary oczekują na uczestników rywalizacji w wyciskaniu sztangi w pozycji leżącej.
Organizatorami są: - Stowarzyszenie Gospodarna Gmina Busko-Zdrój, - Klub Sportowy "BODYMANIAK", - Rada Sołecka wsi Siesławice i Szkoła Podstawowa w Siesławicach
Udział osób niepełnoletnich tylko za zgodą rodziców.
Wszystkim uczestnikom organizatorzy zapewniają poczęstunek oraz dobrą rozrywkę. Po zakończeniu rywalizacji sportowej zapraszamy na zabawę taneczną.
Impreza dofinansowana jest ze środków Gminy Busko – Zdrój, w ramach zadania pod nazwą „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej” – „Sport dla wszystkich”.
Więcej informacji w sprawie zawodów pod numerem telefonu 606 – 304 – 488.
|
|
|