Stowarzyszenie 'Eko-Zdrój' w Busku-Zdroju organizuje konkurs fotograficzny 'Miejsca upamiętnione walką narodowo-wyzwoleńczą na terenie gminy Busko-Zdrój'. Konkurs jest skierowany do młodzieży w wieku 10-16 lat.
Zadaniem uczestników konkursu będzie wykonanie albumu zdjęć składającego się z 5 do 10 stron formatu A-4 prezentującego miejsca upamiętnione walką narodowo-wyzwoleńczą na terenie gminy Busko-Zdrój. Fotografie powinny być opisane, w opisie można wykorzystywać fragmenty poezji związane z tematem.
Prace należy składać do 10 czerwca 2013 r. do godziny 15.00 w biurze Stowarzyszenia "Słoneczny Lider" ul. Partyzantów 22 Busko-Zdrój. Każdy, kto chce wziąć udział w konkursie powinien do 18 maja przesłać drogą elektroniczną zgłoszenie o uczestnictwie na adres eko.zdroj@op.pl.
Dla wszystkich uczestników konkursu przewidziano nagrody rzeczowe oraz udział w wycieczce autokarowej szlakiem pomników "Droga do Wolności" i szlakiem atrakcji turystycznych gminy Busko-Zdrój.
Więcej w regulaminie
Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!