Maturzyści zmagają się dzisiaj z zadaniami z matematyki. Po wczorajszym egzaminie z języka polskiego ciężko ocenić, czy dobrze im poszło.
Jak mówią, wszystko zależy od klucza odpowiedzi. Większość maturzystów z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego w Busku-Zdroju na temat wypracowania wybrała ten dotyczący "Przedwiośnia" Żeromskiego.
Trudniejszy wydawał się temat wypracowania z fragmentami z lektur 'Gloria Victis' Orzeszkowej i 'Mazowsze' Baczyńskiego. Jak maturzyści poradzą sobie dzisiaj? Trzymamy kciuki!
/kr/