Kradzież butli i pojemników z olejem napędowym
2013-05-07 15:04:06
W miejscowości Rembiechowa w powiecie jędrzejowskim w niedzielę 6 maja skradziono cztery butle gazowe z zawartością gazu propan- butan.
Złodziej dostał się na ogrodzoną posesję i po wyłamaniu kłódki przy drzwiach kontenera dostał się do jego wnętrza i skradł butle wartości 500 złotych. Łupem złodzieja padły również dwa plastikowe 25-litrowe pojemniki z olejem napędowym oraz dwa kompletne koła samochodowe 14 cali wartości 480 zł.
źródło KWP Kielce
|