Pijany za kierownicą Opla Astry
2013-05-06 15:49:25

W niedzielny wieczór 5 maja w Probołowicach w gminie Złota powiat pińczowski został zatrzymany 32-latek. Mężczyzna jest podejrzewany nie tylko o prowadzenie auta pod wpływem alkoholu, ale również kradzież samochodu.


Kradzież auta zgłosił 66-letni mężczyzna. Jego Opel Astra warty 4 tysiące złotych został skradziony z podwórka poszkodowanego. Policjanci znaleźli samochód i zatrzymali go do kontroli. Za kierownicą siedział 32-letni kierowca, który miał ponad 2 promile alkoholu we krwi.


 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13973