Włamanie w Grodzonowicach 2013-05-06 11:51:09
W niedzielę 5 maja w godzinach 9.30 - 13.30 w miejscowości Grodzonowice gm. Skalbmierz nieznany sprawca dokonał włamania do domu.
Złodziej wyważył okno garażowe i wyważył drzwi prowadzące do domu, a następnie dokonał kradzieży 3 laptopów, aparatu cyfrowego, pistoletu pneumatycznego (posiadanie nie wymaga zezwolenia), biżuterii złotej w postaci 2 obrączek oraz pierścionka złotego oraz pieniędzy w kwocie 5000 zł o łącznej wartości 13.200 zł. źródło KWP Kielce
|
|
|